Jdi na obsah Jdi na menu
 


Experimenti 397,322,267,540,128,234,285,276

3. 5. 2017

Experiment 397 - Spats

Svara se objevil 2x14.Experiment 397 Spats je malý, žlutý, kočce podobný experiment s dlouhým veverčích ocasem a dvěma anténami na hlavě, jehož hlavní funkcí je vyvolávat hádky u dvou obětí. V části "Když se šťastná rodina rozhádá" začaroval celé město a v závěru vyšlo najevo, že protilátka je napočítát do 10. Spats patří do kategorie Jumbove polepšené experimenty a jeho domov je v zápasnickým klubu, kde vyvolává hněv a tvrdý boj mezi zápasníky. Roztomilý experiment -kríženec mačky a veveričky :-D A mám ho veľmi rada.

Experiment 322 - Provokatér

Terhuba se objevil 2x15.Experiment 322 Provokatér je malý, hnědý, veľkohlavý experiment, který je navržen pro urážení lidí provokativními narážkami. V epizodě "Provokatér", když se Nani snažila sehnat lidi do domu na charitativní večírek, Provokatér všech těžce získaných lidí pourážel a téměř to špatně dopadlo. Ale Lilo, Stitch a Pleakley zjistili, že protilátkou na jeho urážky je, pokud jeho oběť začne urážet sama sebe a to ho odstaví. Provokatér patří mezi Jumbove "ulítlé" experimenty.

Experiment 267 - Pomáhajko

Experiment 267 Pomáhajko je malý, sivofialový experiment s hvězdou na hlavě sestrojen jako plnič přání.
Na břiše má měřítko, které určuje zbývající počet přání, které ještě může komukoli splnit. Je totiž naprogramován tak, aby nesplňoval přání donekonečna, jen určitý počet. V epizodě "Pomáhajko" ho Lilo využila, aby udělal Davida nejmoudřejším mužem na světě, protože chtěla, aby se oženil s Nani kvůli školní výstavní rodinné fotografii. Když však Pleakley a později Gantu, který Pomáhajka ukradl, vyničili téměř celou jeho stupnici přání, Lilo po jeho záchraně zbylo už jen jedno přání. Místo svatby musela dát všechno do pořádku. Pomáhajko se tedy dá využít jen pokud máte přání - hlavně správně a pod kontrolou. Patří mezi dobré a užitečné experimenty. Kto by nechcel tento experiment? Splnil by všechno o bysme chtěli.

Experiment 540 - Tajfún

Funt se objevil 2x17.Experiment 540 Tajfún je malý, dívčí růžovočervený, zelenooký, slonovi podobný experiment, jehož hlavní funkcí je vytváření silných a ničivých větrných smrští. V epizodě "Tajfún" způsobila zkázu téměř v celém lese a Jumba při pokusu ji chytit ji zasáhl svým novým vynálezem, které ji však namísto chycení zvětšilo na mega obludu s ještě ničivějšími následky. Jedinou protilátkou bylo uspat ji a to vyvolalo, že se znovu vrátila do své původní velikosti. Tajfún patří mezi Jumbove polepšené experimenty.

Experiment 128 - Hmyzby

Broucket se objevil 2x18.Experiment 128 Hmyzby je miniaturní, zelený, fialovooký, broukovi podobný experiment, jehož původní hlavní funkcí je změnit oběť na drobný hmyz, přičemž obličej oběti zůstane nezměněna. V epizodě "Hmyzby", když Lilo sbírala hmyz do domu, proměnil všech kromě Nani, která se Lilo snažila ve sbírání hmyzu zabránit a zavolala deratizátora právě ve chvíli, kdy se ze všech staly brouci a sotva unikli deratizátorovi a ostatním nástrahám a museli projít dlouhou cestu do Jumbovej lodě pro protilátku. Pak Jumba Hmyzbyho přeprogramoval, aby neměnil na hmyz živé tvory ale kameny a darovali ho pěstiteli, který potřebuje hmyz, aby požíral mšice z jeho rostlin. Hmyzby patří mezi "ulítlé" experimenty.

Experiment 234 - Psst

Objevil se 2x10.Experiment 234 Psst je malý, hnědý, Fretovi podobný experiment s obrovskými ušima a dlouhým ocasem, který mu slouží k odposlechu všech soukromých rozhovorů (i během války). V epizodě "Psst" Lilo dostala poučení, že odposlouchávání soukromých rozhovorů a zasahování do nich jí přinese jen zbytečné problémy, hlavně, pokud si je špatně vysvětlí. Psst se proto rozhodla předat Bubblesovi, který jej přenechá svým bývalým kolegům z tajné služby, kde se určitě dobře sejde. Psst patří mezi Jumbove dobré experimenty. Toto je ďalší super experiment! Toho by som fakt chcela

Experiment 285 - Lax

Perak se objevil 2x21.Experiment 285 Lax je malý, růžový, papouškovi podobný, nelétavý experiment s dlouhou anténou na hlavě, z níž vypouští svou hlavní zbraň - paprsek, který vyvolává projímavé účinky - tedy, odebírá lidem, dokonce i strojům chuť do práce. V epizodě "Lax" zasáhl všech z domu kromě Nani, která byla v práci a Lilo, která při jeho hledání setkala turistů (hlavní postavy z "Přestávka" -TJ, Gretchen, Gus, Spinelli, Vince a Mikey) a poprosila je o pomoc při odchytu Laxa. Nakonec vyšlo najevo, že i Laxova oběť si dokáže udělat zábavu z práce a přestane mít chuť odpočívat, takže jeho kouzlo má i pozitivní účinky. Lax patří do skupiny "ulítlé" experimenty.

Experiment 276 - Remmy

Objevil se 2x22Experiment 276 Remmy je drobný, modrý, vznášející se experiment s velkou hlavou, jehož hlavní funkcí je vniknout do snu oběti a přeměnit jej na noční můru. V epizodě "Kazič snů" řádil v snu Lilo, která v ten den smútila za rodiči a proto se ho rozhodla přespat, což byla pro tento experiment vhodná příležitost řádit. Proto museli Jumba, Pleakley a Stitch vniknout do jejího snu a chytit 276 dříve než ji někdo probudí a 276 zůstane navždy v ní a bude mít noční můry po celý život. Kazič snů patří mezi Jumbove polepšené experimenty.

Stitch! Anime Podobný případ byl i v Stitch! anime, když Remmy vnikl do Yunina snu.